SLOVENSKA BISTRICA – Neznani storilec je danes malo po 2. uri skozi vhodna vrata vlomil v trgovino na Ljubljanski ulici v Slovenski Bistrici. Iz nje je odtujil večje število mobilnih telefonskih aparatov.
Materialna škoda znaša okoli 16.000 evrov. Policisti storilca in predmete še iščejo, so sporočili iz PU Maribor.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
