LJUBLJANA – V petek nekaj pred 21. uro so bili policisti obveščeni o vlomu v stanovanje. Ob pregledu so ugotovili, da je neznanec v noči na petek iz poštnega nabiralnika odtujil ključe od stanovanja in z njimi vstopil v notranjost, od koder je odtujil denar in nakit.
Z dejanjem je lastnika oškodoval za nekaj sto evrov.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
