NESREČNO

V Bovcu en motorist padel, drugega podrl njegov motor

V prometni nesreči sta oba motorista utrpela lažje poškodbe.
A. L.
 1. 9. 2015 | 12:30
 9. 9. 2025 | 04:17

BOVEC – V nedeljo ob 15.31 je 38-letni avstrijski voznik motornega kolesa vozil iz smeri vasi Strmec proti Predelu. Ko je pripeljal v oster desni ovinek, je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad motornim vozilom, padel po tleh in drsel po levem smernem vozišču v smeri vožnje. Takrat je v nasprotni smeri po desnem smernem vozišču pripeljal 47-letni motorist (slovenski državljan), v katerega je trčilo drseče motorno kolo. V prometni nesreči sta se oba motorista utrpela lažje poškodovala.

Avstrijski motorist je bil odpeljan v bolnišnico v Beljak v Avstrijo, drugega poškodovanega motorista pa so reševalci odpeljali v šempetrsko bolnišnico.

Policisti so avstrijskemu motoristu zaradi kršitve določb zakona o pravilih cestnega prometa (kršitev določil 45. člena navedenega zakona) izdali plačilni nalog, so sporočili iz PU Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
VIDEO
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
RECEPTI
Sovoznik
Promo
SKRB ZASE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
POVEZANI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
SPREMEMBA
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip