MARIBOR – V petek zjutraj so gasilci posredovali v podzemnem garažnem objektu na Koroški cesti v Mariboru, saj je alarmna naprava javljala povečano koncentracijo ogljikovega monoksida.
Ugotovili so, da je do tega prišlo zaradi dolgotrajnega delovanja motorja enega od tam parkiranih osebnih vozil. Upravljavcu so naročili prezračevanje objekta, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
