POLICIJSKA KRONIKA

V golfa vlomili, ukradli telefon

Po storjenem kaznivem dejanju je storilec odšel neznano kam.
K. K.
 6. 10. 2015 | 09:00
 9. 9. 2025 | 01:25

KANAL – Včeraj popoldne so policisti na območju v kraju Pečno nad Kanalom obravnavali vlom v VW golfa. Po prvih ugotovitvah je neznanec vlomil v vozilo in ukradel moško torbico (v njej je bil poleg osebnih dokumentov in manjše količine gotovine tudi mobilni telefon znamke Sony Xperia), iz vozila pa so bili ukradeni tudi drugi predmeti.

Po storjenem kaznivem dejanju je storilec odšel neznano kam. Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali kazensko ovadbo. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
PromoPhoto
SPREMEMBA
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
ZDRAVJE