DELOVNA NESREČA

V gozdu je umrl občan

Med delom v gozdu v bližini naselja Šebrelje je moški za posledicami poškodb umrl.
T. L.
 1. 10. 2015 | 15:34
 9. 9. 2025 | 01:03

ŠEBRELJE – V gozdu v bližini naselja Šebrelje se je danes zgodila delovna nesreča, ki je zahtevala človeško življenje. Uprava za zaščito in reševanje poroča, da so se ob 14.45 gasilci iz PGD Cerkno odpravili na intervencijo v gozd v bližini naselja Šebrelje v občini Cerkno, kjer so priskočili na pomoč zdravniku iz Cerknega pri prenosu umrlega občana, ki se je poškodoval med delom v gozdu.

Policija je smrt v gozdu potrdila, podrobnejših informacij s terena pa še nima. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
VIDEO
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip
PromoPhoto
DONOSNO
PromoPhoto
KULTURA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
SKRB ZA VARNOST
Photo
POČITNIŠKA MALHA
PromoPhoto
RECEPTI
Promo
POVEZANI
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
SKRB ZASE