DELOVNA NESREČA

V gozdu stisnilo lastnika parcele

Zgodilo se je včeraj ob 14.08.
Fotografija je simbolična.
Fotografija je simbolična.
S. U.
 28. 8. 2015 | 10:30
 10. 9. 2025 | 07:54

GORJE – Včeraj ob 14.08 je v Zgornjih Lazah (občina Gorje) v gozdu stisnilo delavca, so zapisali pri upravi za zaščito in reševanje. Kot so nam sporočili iz PU Kranj, je lastnik parcele obžagoval smreko, ko mu je odžagan hlod spolzel po hribu in ga poškodoval po levi nogi. Tuja krivda je izključena.

Posredovali so reševalci GRS Radovljica, ki so delavca rešili izpod drevesa in ga prenesli do reševalnega vozila.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
POVEZANI
Promo
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
PRESENEČENJE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
DONOSNO
TEŽKE RAZMERE