NOVA GORICA – V ponedeljek popoldne so policiste obvestili o tatvini mobilnega telefona iphone 6 v eni od igralnic v Novi Gorici.
Oškodovanec, državljan Hrvaške, je pri enem od igralnih avtomatov odložil svoj mobilni telefon. Kasneje ga je našel neznanec in ga ukradel.
S tem dejanjem je lastnika oškodoval za okoli 700 evrov. Novogoriški policisti podali ustrezen ukrep.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
