NEPRIDIPRAV

V igralnici ukradel iphone 6

Lastnik telefona je oškodovan za okoli 700 evrov.
Ma. F.
 30. 9. 2015 | 16:00
 9. 9. 2025 | 07:58

NOVA GORICA – V ponedeljek popoldne so policiste obvestili o tatvini mobilnega telefona iphone 6 v eni od igralnic v Novi Gorici.

Oškodovanec, državljan Hrvaške, je pri enem od igralnih avtomatov odložil svoj mobilni telefon. Kasneje ga je našel neznanec in ga ukradel.

S tem dejanjem je lastnika oškodoval za okoli 700 evrov. Novogoriški policisti podali ustrezen ukrep.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
POVEZANI
PromoPhoto
ZAUPANJE
PromoPhoto
TVEGANO
Promo
RAST
Promo
NAPAD
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
ZDRAVJE
Promo
GOSPODARSTVO
Sovoznik
Promo
PRIHODNOST
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
NASVET
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO