VRTOJBA – V torek pozno zvečer so policisti na bencinskem servisu na območju Vrtojbe obravnavali tatvino goriva.
Ugotovljeno je bilo, da je nekaj minut po 23. uri na bencinski servis peš prišel moški in v posodo natočil za 15 evrov goriva, nato pa odšel, ne da bi poravnal račun za natočeno gorivo.
Novogoriški policisti bodo na podlagi ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
