KANAL – V soboto, 17. oktobra, je bila policija obveščena o prometni nesreči II. kategorije v Kanalu (Vojkova ulica). »Ugotovljeno je bili, da je 53-letni voznik vozil iz smeri središča Kanala in zavijal levo na Gregorčičevo cesto, pri tem pa izsilil prednost 30-letni voznici osebnega avtomobila. Poleg policistov so na kraju prometne nesreče posredovali tudi novogoriški poklicni gasilci in reševalci NMP ZD Nova Gorica, ki so lažje poškodovani voznici nudili prvo pomoč in jo nato odpeljali na zdravljenje v šempetrsko bolnišnico,« so sporočili iz PU Nova Gorica.
Policisti so povzročitelju prometne nesreče zaradi kršitve zakona o pravilih cestnega prometa (kršitev 58. člena navedenega zakona) izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
