LJUBLJANA – V četrtek ob 17.12 so na ljubljanski severni obvoznici med Tomačevim in Šiško v naletu trčila tri osebna vozila. Pri tem sta se poškodovali dve osebi.
Posredovali so gasilci GB Ljubljana, ki so odklopili akumulatorje vozil ter posuli cestišče z vpojnimi sredstvi.
Reševalci NMP Ljubljana so poškodovani osebi prepeljali v UKC Ljubljana, je poročala uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
