NESREČNO

V mercedesa natankal in odpeljal

S tem je gospodarsko družbo oškodoval za 72 evrov.
A. L.
 1. 9. 2015 | 14:09
 9. 9. 2025 | 04:17

VRTOJBA – V soboto popoldne je bila policija obveščena o tatvini goriva na bencinskem servisu v Vrtojbi. Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec ob 15.58 prišel na bencinski servis in v mercedesa CLK črne barve neznanih registrskih številk natočil gorivo in odpeljal proti Italiji.

S tem je gospodarsko družbo oškodoval za 72 evrov. Na podlagi zbranih obvestil bodo novogoriški policisti podali kazensko ovadbo, so sporočili iz PU Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
POVEZANI
Promo
IZGUBA
Sovoznik
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
RAST
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Promo
NAPAD
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
TVEGANO
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAUPANJE
Photo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
NASVET
Promo
PRIHODNOST