VRTOJBA – V soboto popoldne je bila policija obveščena o tatvini goriva na bencinskem servisu v Vrtojbi. Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec ob 15.58 prišel na bencinski servis in v mercedesa CLK črne barve neznanih registrskih številk natočil gorivo in odpeljal proti Italiji.
S tem je gospodarsko družbo oškodoval za 72 evrov. Na podlagi zbranih obvestil bodo novogoriški policisti podali kazensko ovadbo, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
