NOVA GORICA – V soboto, 3. oktobra 2015, popoldne so policiste obvestili o tatvini mobilnega telefona znamke Samsung v eni od trgovin večjega nakupovalnega centra v Novi Gorici. Ugotovljeno je bilo, da si je tat prilastil pozabljen mobilni telefon v kabini ene od trgovin. S tem dejanjem je okradenko oškodoval za 230 evrov.
Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
