AJDOVŠČINA – Policisti so v ponedeljek ob 7.50 na Goriški cesti obravnavali prometno nesrečo, ki se je zgodila zaradi nezadostne varnostne razdalje in v kateri so bila udeležena tri osebna vozila.
Policisti so povzročiteljici zaradi kršitve določil zakona o pravilih cestnega prometa izdali plačilni nalog, poroča Policijska uprava Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
