MARIBOR – Včeraj malo po 7. uri se je 57-letni moški z osebnim avtomobilom peljal iz smeri Sestrž v Šikole. Zaradi nepravilne strani vožnje je zapeljal z vozišča v obcestni jarek. Ob tem se je hudo telesno poškodoval, zato je bil z reševalnim vozilom odpeljan v UKC Maribor. Elektronski alkotest je pokazal, da v organizmu ni imel alkohola, poroča PU Maribor.
Policisti mu bodo izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
