BEŽAL PRED POLICISTI

V Savi našli pogrešanega Mateja (19)

Ogled kraja še poteka.
S. U.
 28. 8. 2015 | 12:13
 10. 9. 2025 | 07:58

LJUBLJANA – Mateja Košiča (19), ki so ga pogrešali od noči na sredo, so danes našli mrtvega, so sporočili iz Policijske uprave (PU) Ljubljana. Našli so ga v reki Savi med iskalno akcijo. »Podrobnejših informacij za zdaj še ne moremo posredovati, saj ogled kraja še poteka.«

Usoden skok v reko

Naj spomnimo: iz PU Ljubljana so v sredo sporočili, da so trboveljski policisti v bližini železniške postaje Trbovlje ponoči opravljali nadzor nad terenom, saj so želeli preprečiti vlome in tatvine. Okrog 1.40 so opazili tri moške, ki so ob njihovem prihodu začeli bežati. Eden od njih se je po nekaj metrih ustavil in počakal policiste, druga dva sta stekla proti Savi in skočila vanjo.

Enemu od njiju je uspelo preplavati reko, drugega pa je odnesel tok. Zato je takoj stekla iskalna akcija. Ta je v četrtek trajala ves dan, danes zjutraj pa so jo nadaljevali. V akciji so sodelovali tudi vodniki službenih psov, policisti na čolnu, danes pa so se policistom pridružili še potapljači.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
NOVA GENERACIJA
PromoPhoto
NASVET
Promo
ZDRAVJE
Promo
OSEBNE FINANCE
PromoPhoto
TVEGANO
Photo
ZDRAVJE
Promo
POVEZANI
Promo
PRVA POMOČ
Promo
GOSPODARSTVO
Promo
KULTURA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Sovoznik
Promo
RAST
PromoPhoto
ZAUPANJE
Promo
IZGUBA
Promo
NAPAD
PromoPhoto
NEPREMIČNINE