
Galerija

ZGORNJA POHANCA – V Zgornji Pohanci je v soboto malo pred 18. uro padel 47-letni kolesar.
Policisti so ugotovili, da je med kolesarjenjem s prednjega zobnika padla veriga, zato je kolesar izgubil oblast nad vozilom in padel po vozišču. Poškodovanega so odpeljali v brežiško bolnišnico, kjer je ostal na zdravljenju.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
