NESREČA PRI DELU

Viličar povozil delavca

Ranil si je stopalo.
T. Pa.
 4. 9. 2015 | 16:40
 9. 9. 2025 | 04:49

KROMBERK – V četrtek se je v enem od podjetij industrijske cone v Kromberku pri Novi Gorici zgodila nesreča pri delu, poroča PU Nova Gorica. Policisti so ugotovili, da je v skladiščni hali podjetja 23-letni voznik električnega viličarja (mitsubishi) med vzvratno vožnjo z zadnjo levo pnevmatiko prevozil desno stopalo 32-letnega delavca, ki je nenadoma stopil pred viličarja. Na kraju nesreče so posredovali gasilci in reševalci, ki so poškodovanca odpeljali na pregled v šempetrsko bolnišnico. Tam so ugotovili, da je dobil zgolj površinsko rano na stopalu, brez zloma.

Glede na ugotovljena dejstva v zvezi z okoliščinami delovne nesreče je zanjo kriv 32-letnik, ki je nepričakovano spremenil svoj položaj za viličarjem. Policisti so v zvezi z zadevo poleg novogoriškega državnega tožilstva obvestili tudi pristojno delovno inšpekcijsko službo.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
RAST
PromoPhoto
ZAPOSLITEV
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
POVEZANI
Promo
NAPAD
PromoPhoto
RECEPTI
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
Promo
SKRB ZA VARNOST
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
ZAUPANJE
PromoPhoto
NASVET
Sovoznik
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZASE
Promo
ZDRAVJE
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
PRIHODNOST
PromoPhoto
TVEGANJE
Promo
IZGUBA
PromoPhoto
Izberi poklic, ne stereotip