ODVZEM PROSTOSTI

Vlamljali in kradli, najstnika prijeli

Trojica je vlomila v vozilo enega od podjetij in iz njega ukradla orodje.
B. K. P.
 12. 8. 2015 | 22:00
 9. 9. 2025 | 09:54

LJUBLJANA – Policisti Policijske postaje Moste so pred dnevi odvzeli prostost 19-letnemu domačinu, ki so ga sumili storitve kaznivega dejanja velike tatvine. Občan jih je namreč obvestil, da trije neznani moški na Litijski cesti vlamljajo v avto, ki je last enega od podjetij. Klicatelj jim je podal natančen opis enega od nepridipravov in policisti so ga že kmalu izsledili in prijeli, njegova pomagača pa še še iščejo.

Med preiskavo so ugotovili, da si je trojica delo razdelila – dva sta opazovala okolico, tretji pa je vlomil v vozilo in iz njega ukradel orodje.

Najstnika, ki je bil za tovrstna kazniva dejanja že obsojen, so policisti privedli pred preiskovalnega sodnika, ki mu je po zaslišanju odredil pripor.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
SUVERENOST
Promo
FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
VIDEO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
TEŽKE RAZMERE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
KOLENO
Sovoznik
Promo
KJE POLNITI
Promo
DONOSNO
Promo
ELEKTRIKA
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZANIMIVO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
ZDRAVJE