LAŽNA PRIJAVA

Vlom si je izmislil

Mladenič je najverjetneje sam zapravil denar svojih staršev, nato pa prijavil, da ga je nekdo ukradel.
B. K. P.
 12. 8. 2015 | 17:30
 9. 9. 2025 | 09:52

KRANJ – Policiste je pred dnevi poklical domačin iz okolice gorenjske prestolnice in prijavil, da mu je nepridiprav vlomil v hišo in odnesel nekaj stotakov.

Dogodek je možem postave Gorenjec opisal kot vsaka druga žrtev vlomilcev in policistom se njegova prijava ni zdela nič posebnega, dokler niso začeli na kraju zbirati sledi in dokazov o vlomu. Slednjih namreč ni bilo. A ne zato, ker bi nepridiprav delo tako dobro opravil, ampak – kot so pozneje ugotovili možje v modrem –, ker si je moški celotno zadevo preprosto izmislil.

Zakaj, policistom ni zaupal, sami pa sklepajo, da je mladenič denar preprosto zapravil, nato pa se prestrašil, kako se bodo na to odzvali starši, ko se vrnejo z dopusta.

O njegovem nespametnem ravnanju bodo policisti obvestili pristojno državno tožilstvo.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
TVEGANJE
Promo
OSEBNE FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
ZDRAVJE
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
INTERVJU
Promo
BOLEČINE V HRBTU
PromoPhoto
DONOSNO
Promo
KULTURA
PromoPhoto
ZAKLADI SLOVENIJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
POVEZANI
VIDEO
Photo
PRESENEČENJE
TEŽKE RAZMERE
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO
PromoPhoto
RECEPTI
Photo
POČITNIŠKA MALHA
Promo
SKRB ZASE
INTERVJU
Sovoznik
Promo
ŽIVLJENJE