IG – V sredo okrog 3.50 so policiste Policijske uprave Ljubljana obvestili o vlomu v bencinski servis na Igu.
Po do zdaj zbranih obvestilih so ugotovili, da sta neznana storilca vlomila vrata skladišča, nato pa v notranjosti razbila steklena vrata ter odtujila večje število cigaret.
Z dejanjem je nastalo za približno 5000 evrov škode.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
