PODGRAD – V soboto, 3. oktobra, okrog 23.20 so policiste PU Ljubljana obvestili o vlomu v stanovanjsko hišo v Podgradu.
Neznani storilec je podnevi vlomil okno in vstopil v notranjost, od koder je odtujil nakit in denar.
Z dejanje je povzročil za približno 1000 evrov materialne škode.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
