ŠMIHEL – V četrtek popoldne so policiste obvestili o vlomu v eno od stanovanjskih hiš v naselju Šmihel (MO Nova Gorica). Po prvih ugotovitvah je nepridiprav z neznanim predmetom vlomil skozi balkonska vrata objekta in pregledal notranjost, ne da bi si kar koli protipravno prilastil.
Novogoriški policisti bodo podali kazensko ovadbo, so sporočili iz PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
