CELJE – Policisti Policijske uprave Celje so v torek zjutraj obravnavali vlom v stanovanjsko hišo v Šempetru v Savinjski dolini. Neznanec je ponoči vanjo vlomil skozi okno garaže, a po prvih podatkih ni našel ničesar, kar bi bilo zanj zanimivo, zato jo je zapustil praznih rok.
Istega dne zvečer so bili znova obveščeni o vlomu v Šempetru, a ker so lastniki na dopustu, policisti še ne vedo, kaj je vlomilec odnesel.
Nepridiprav, ki se je lotil vlamljanja v gostinski lokal v Nazarjah, pa je bil, kot kaže, lačen in žejen. Ukradel je namreč nekaj alkoholnih pijač, sir in menjalni denar.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
