
Galerija

NOVA GORICA – Policiste so zjutraj obvestili o vlomu v eno od stanovanjskih hiš v Novi Gorici. Neznani storilec je ponoči vlomil v stanovanjski objekt in pregledal notranje prostore.
Prilastil si je moško in žensko torbico, v katerih so oškodovanci imeli denarnice z gotovino in drugimi osebnimi dokumenti, nato pa izginil.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
