NOVA GORICA – Včeraj popoldne je nekdo vlomil v suzukija italijanskih registrskih številk v Solkanu. Iz osebnega avtomobila je ukradel žensko torbico, v kateri je oškodovanka iz sosednje Italije imela poleg osebnih dokumentov in gotovine tudi druge predmete (mobilni telefon, sončna očala ipd.). S tem je storilec povzročil za približno 800 evrov skupne materialne škode.
Novogoriški policisti bodo ustrezno ukrepali, poroča PU Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
