LJUBLJANA

Vlomil v zdravstveno ustanovo, a so ga prijeli na delu

Izsledili so 25-letnega Bolgara.
Mo. S.
 30. 9. 2015 | 14:30
 9. 9. 2025 | 07:58

LJUBLJANA – V sredo ob 1.50 so policiste obvestili o vlomu v zdravstveno ustanovo na Viču, klicatelj pa je povedal, da naj bi se storilec še nahajal v notranjosti.

Policisti so ob prihodu na kraj objekt pregledali in v njem izsledili 25-letnega državljana Bolgarije.

Zaradi suma storitve kaznivega dejanja velike tatvine so mu odvzeli prostost, policisti pa obvestila še zbirajo. Ko bo postopek končan, osumljenca čaka še obisk preiskovalnega sodnika.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
KJE POLNITI
Promo
ELEKTRIKA
Promo
ZDRAVJE
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
VIDEO
TEŽKE RAZMERE
Promo
FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
Promo
DONOSNO
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
SUVERENOST
Promo
KOLENO
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Promo
LEPOTA
Photo
PRESENEČENJE
PromoPhoto
ZANIMIVO