LJUBLJANA – V sredo ob 1.50 so policiste obvestili o vlomu v zdravstveno ustanovo na Viču, klicatelj pa je povedal, da naj bi se storilec še nahajal v notranjosti.
Policisti so ob prihodu na kraj objekt pregledali in v njem izsledili 25-letnega državljana Bolgarije.
Zaradi suma storitve kaznivega dejanja velike tatvine so mu odvzeli prostost, policisti pa obvestila še zbirajo. Ko bo postopek končan, osumljenca čaka še obisk preiskovalnega sodnika.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
