NOVA GORA – Nekaj pred polnočjo so o bližnjem srečanju s storilci poročali iz Nove Gore. O dogodku so bili obveščeni krški policisti, policisti sosednjih enot in vodniki službenih psov s psi. Na kraju so ugotovili, da so neznanci vlomili v hišo, misleč, da je prazna, a so bili oškodovanci v bližini in so poklicali policijo.
Po prvih ugotovitvah so odnesli nekaj denarja, policisti pa za storilci še poizvedujejo, so sporočili iz PU Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
