POKLICALI POLICIJO

Vlomilci mislili, da je hiša prazna, a so se ušteli

Po prvih ugotovitvah so odnesli nekaj denarja, policisti pa za storilci še poizvedujejo.
A. L.
 25. 8. 2015 | 23:00
 9. 9. 2025 | 11:25

NOVA GORA – Nekaj pred polnočjo so o bližnjem srečanju s storilci poročali iz Nove Gore. O dogodku so bili obveščeni krški policisti, policisti sosednjih enot in vodniki službenih psov s psi. Na kraju so ugotovili, da so neznanci vlomili v hišo, misleč, da je prazna, a so bili oškodovanci v bližini in so poklicali policijo.

Po prvih ugotovitvah so odnesli nekaj denarja, policisti pa za storilci še poizvedujejo, so sporočili iz PU Novo mesto.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
VIDEO
Promo
BOLEČINE V HRBTU
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
INTERVJU
Sovoznik
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
POVEZANI
Promo
ŽIVLJENJE
Promo
DONOSNO
INTERVJU
Promo
TVEGANJE
PromoPhoto
SPREMEMBA
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
PODJETNIŠTVO