ŠMARJEŠKE TOPLICE – Vlomilci so bili pretekli vikend na delu tudi v Šmarjeških Toplicah, poroča PU Novo mesto. V nedeljo popoldne so od tam klicali policiste, ker so opazili poškodovana vrata.
Po prvih ugotovitvah je ostalo dejanje pri poskusu, kljub temu pa imajo lastniki zaradi poškodovanih vrat za okoli 1000 evrov škode.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
