LJUBLJANA – Danes okrog 4.25 so bili policisti obveščeni o vlomu v bencinski servis na območju Viča. Po prvih zbranih obvestilih je bilo ugotovljeno, da so se neznani storilci pripeljali z neznanim vozilom, vlomili v notranjost in odtujili večjo količino cigaret.
Materialna škoda znaša približno 1000 evrov, so sporočili iz PU Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
