VELIKI GABER – Trebanjski policisti so opravili ogled vloma. Neznanci so v zadnjih treh dneh vlomili v starejšo hišo, jo pregledali in iz nje ter gospodarskega poslopja s samokolnico odpeljali nekaj hrane in potopno črpalko.
Lastnike so oškodovali za skoraj 400 evrov, poroča Policijska uprava Novo mesto.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
