VLOM

Vlomili v parkirano osebno vozilo

Zgodilo se je na območju Šempetra pri Gorici.
M. I.
 7. 10. 2015 | 09:30
 9. 9. 2025 | 01:32

ŠEMPETER PRI GORICI – V ponedeljek so policiste obvestili o vlomu v osebno vozilo na območju Šempetra pri Gorici, na Bazari.

Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec popoldne v času krajše odsotnosti lastnika vlomil v osebno vozilo audi A6, ki ga je oškodovanec parkiral pod nadvoz hitre ceste. Iz vozila je odnesel črno usnjeno torbico, v kateri je imel oškodovanec poleg osebnih dokumentov in bančne kartice tudi gotovino.

Policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali, poroča Policijska uprava Nova Gorica.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
PRIHODNOST
Promo
SKRB ZA VARNOST
Promo
ZDRAVJE
Promo
NAPAD
Promo
RECEPTI
Promo
ZAPOSLITEV
POČITNIŠKA MALHA
Promo
BOLEČINE V HRBTU
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
IZGUBA
Promo
SKRB ZASE
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZAUPANJE