ŠEMPETER PRI GORICI – V ponedeljek so policiste obvestili o vlomu v osebno vozilo na območju Šempetra pri Gorici, na Bazari.
Ugotovljeno je bilo, da je neznani storilec popoldne v času krajše odsotnosti lastnika vlomil v osebno vozilo audi A6, ki ga je oškodovanec parkiral pod nadvoz hitre ceste. Iz vozila je odnesel črno usnjeno torbico, v kateri je imel oškodovanec poleg osebnih dokumentov in bančne kartice tudi gotovino.
Policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev ustrezno ukrepali, poroča Policijska uprava Nova Gorica.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
