MURSKA SOBOTA – Včeraj so policisti v Murski Soboti vozniku zasegli osebni avtomobil. Na zahtevo, naj pokaže vozniško dovoljenje, tega ni storil, veljavnost mu je potekla že konec leta 2011. Vozil je tudi pod vplivom alkohola.
Voznika čaka postopek na sodišču za prekrške, poroča PU Murska Sobota.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
