LJUBLJANA – V ponedeljek so policisti PU Ljubljana imeli v postopku dva voznika, za katera so ugotovili, da ne posedujeta veljavnega vozniškega dovoljenja. Obema so zasegli vozilo: eno na območju Sodražice, eno pa v Trzinu.
Zoper oba kršitelja bodo podali obdolžilni predlog na pristojno okrajno sodišče, so sporočili iz PU Ljubljana.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
