HRUŠICA – Gorenjski prometni policisti so v četrtek dopoldne na Hrušici obravnavali prekršek makedonskega voznika s tovornim vozilom slovenskega prevoznika, ki se je po odstavnem pasu avtoceste približno kilometer proti izvozu peljal vzvratno.
Voznik je pred manevrom pravilno vozil proti Karavankam in zgrešil izvoz za Hrušico. Policisti so ga izsledili in ga v prekrškovnem postopku oglobili. S podatkom o nedovoljeni vožnji je policiste seznanil Dars.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
