
Galerija

LJUBLJANA – V nedeljo ob 11.30 je na ljubljanski južni obvoznici pred izvozom za Vič voznica z osebnim vozilom zapeljala v obcestni jarek.
Voznica in sopotnica sta se pri tem poškodovali. S kraja nesreče so ju odpeljali reševalci NMP, gasilci pa so na vozilu odklopili akumulator, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
