ČRNOMELJ – Včeraj ob 17.49 se je na cesti Dobliče–Stari trg ob Kolpi (občina Črnomelj) voznik z osebnim vozilom zaletel v drevo in se prevrnil. Kot poroča uprava za zaščito in reševanje, je bila v nesreči poškodovana ena oseba, ki so jo oskrbeli in odpeljali na zdravljenje v bolnišnico v Novo mesto reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj.
Gasilci PGD Črnomelj so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, do prihoda reševalcev nudili pomoč poškodovancu in postavili avto na kolesa.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
