PROMETNA

Z avtom se je zaletel v drevo in se prevrnil

Zgodilo se je včeraj ob 17.49.
S. U.
 17. 8. 2015 | 07:00
 9. 9. 2025 | 10:20

ČRNOMELJ – Včeraj ob 17.49 se je na cesti Dobliče–Stari trg ob Kolpi (občina Črnomelj) voznik z osebnim vozilom zaletel v drevo in se prevrnil. Kot poroča uprava za zaščito in reševanje, je bila v nesreči poškodovana ena oseba, ki so jo oskrbeli in odpeljali na zdravljenje v bolnišnico v Novo mesto reševalci nujne medicinske pomoči ZD Črnomelj.

Gasilci PGD Črnomelj so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator, do prihoda reševalcev nudili pomoč poškodovancu in postavili avto na kolesa.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PremiumPromo
FRANJA
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
VIDEO
Promo
ZDRAVSTVO
Promo
FINANCE
Promo
SPREMEMBA
Sovoznik
PRESENEČENJE