SMEDNIK – Danes ob 9.32 se je na avtocesti pri izvozu za Smednik zgodila prometna nesreča. Kot so nam povedali pri PU Novo mesto, je voznik zapeljal s ceste in trčil v betonsko ograjo.
V nesreči so bile poškodovane štiri osebe, ki so jih reševalci odpeljali v novomeško bolnišnico (stopnja poškodb še ni znana). Okoliščine in vzrok za nastanek nesreče policisti še preiskujejo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
