MARIBOR – V sredo se je ob 13.25 na odseku hitre ceste skozi skozi Maribor zgodila prometna nesreča, kjer je voznik z osebnim vozilom zapeljal v odbojno ograjo. Posredovali so gasilci JZZPR Maribor, pomagali delavcem Darsa pri zavarovanju kraja nesreče, odklopili so še akumulator na osebnem vozilu in z vpojnimi sredstvi posipali iztekle tekočine.
Poškodovanih v nesreči ni bilo, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
