NOVA GORICA – Ob 16.20 je v Solkanu italijanska voznica z osebnim vozilom podrla tri kolesarje. Dve osebi sta lažje poškodovani, ena pa težje. Vse tri poškodovance so reševalci prepeljali v bolnišnico v Šempeter.
Gasilci iz JZGRD Nova Gorica so pomagali reševalcem pri oskrbi ponesrečencev.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
