NOVA GORICA – V torek dopoldne so policiste obvestili, da je neznanec pred kratkim poškodoval pnevmatike na osebnem avtomobilu, ki je bilo parkirano v parkirni hiši v Novi Gorici.
Z nožem je prerezal dve pnevmatiki na levi strani vozila in s tem lastnika vozila oškodoval za približno 120 evrov škode.
Novogoriški policisti bodo na podlagi zbranih obvestil in drugih ugotovljenih dejstev podali ustrezen ukrep.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
