ZAGORICA – Gasilci PGD Zagorica so v sredo nekaj čez 18. uro posredovali pri vstopu v objekt v Zagorici, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Gasilci so vstopili skozi okno in odprli vrata, da so reševalcem omogočili dostop do mrtve osebe. O dogodku je bila obveščena tudi policija.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
