MUTA – V sredo je nekaj pred 23. uro zagorelo v podjetju Abrasi na Muti, poroča uprava za zaščito in reševanje.
Do prihoda gasilcev so požar delno pogasili delavci sami, nato pa so gasilci PGD Muta požar dokončno pogasili in prezračili prostore. Zaradi izpada električne energije so posredovali tudi dežurni delavci Elektra Celje.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
