HOČE – V četrtek je ob 17.42 je zagorelo v Slivniškem gradu v občina Hoče - Slivnica. Uprava za zaščito in reševanje poroča, da je zagorel lesen podboj v prvem nadstropju. Posredovali so gasilci JZZPR Maribor, PGD Hotinja vas, Hoče in Bohova in začetni požar pogasili.
Prostore so pregledali s termokamero in jih prezračili. V požaru ni bilo gmotne škode.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
