POLICIJSKA KRONIKA

Zaletel se je v avtobusno postajo in pobegnil, a ne daleč

Med postopkom so policisti ugotovili, da nima veljavnega vozniškega dovoljenja.
K. K.
 4. 8. 2015 | 08:30
 9. 9. 2025 | 08:38

NOVO MESTO – V noči na 2. avgust je 36-letni voznik osebnega avtomobila zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom, zapeljal s ceste in trčil v objekt na avtobusnem postajališču.

Povzročitelja, ki je kraj nesreče zapustil, so policisti izsledili in mu odredili preizkus alkoholiziranosti. V litru izdihanega zraka je imel 0,88 miligrama alkohola. Med postopkom so ugotovili tudi, da nima veljavnega vozniškega dovoljenja.

Zoper povzročitelja nesreče bodo podali obdolžilni predlog. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
ZDRAVJE
Promo
FINANCE
Promo
KOLENO
VIDEO
Promo
KJE POLNITI
SUVERENOST
PremiumPromo
FRANJA
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
Sovoznik
PromoPhoto
ZDRAVJE
TEŽKE RAZMERE
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
FRANCOSKI ŠARM
Promo
LEPOTA
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ELEKTRIKA
PromoPhoto
ZANIMIVO