DROGA

Zalotena med zalivanjem

V gozdu se je skrivala konoplja.
B. K. P.
 5. 9. 2015 | 21:03
 9. 9. 2025 | 04:53

MARIBOR, LJUBLJANA – Policisti Policijske postaje Rače so pred dnevi v gozdu pri Staršah naleteli na urejen in dobro skrit nasad konoplje, najti lastnika bi zato lahko bil kar trd oreh, a so imeli srečo. Ko so prišli do nasada, sta tam že bila Mariborčana, stara 24 in 30 let, ki sta ravno zalivala svoje rastlinice. Oba so pridržali, dobili odredbo sodišča in pri njiju opravili hišni preiskavi. Pri starejšem so našli 40 gramov konoplje in mu jih zasegli, oba pa bodo ovadili pristojnemu tožilstvu.

Konopljo so zasegli tudi policisti Policijske postaje Logatec. Pri 28-letniku iz okolice Ljubljane, za katerega so sumili, da se ukvarja z nedovoljenimi posli, so opravili hišno preiskavo in v omari našli prostor, prirejen za gojenje konoplje, v njem pa devet sadik, še dve so našli na balkonu. Tudi njega bodo ovadili pristojnemu tožilstvu.

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
PromoPhoto
DOGODKI PO SLOVENIJI
TEŽKE RAZMERE
Promo
ZDRAVJE
Sovoznik
Promo
POVEZANI
Promo
FINANCE
PremiumPromo
FRANJA
VIDEO
PromoPhoto
ZDRAVSTVO
INTERVJU
Promo
ZDRAVJE
Promo
DONOSNO
PromoPhoto
SPREMEMBA
Promo
ZDRAVJE
Photo
PRESENEČENJE
Promo
ŽIVLJENJE