LJUBLJANA – Policisti so bili v četrtek okoli 17.50 obveščeni o drzni tatvini iz hiše na območju Domžal. Policisti so ugotovili, da sta tega dne okrog 11. ure do hiše z osebnim vozilom (najverjetneje opel) prišla dva neznana moška, stara okrog 30 let, in se zanimala za odkup starega železa.
Lastnika sta zvabila iz hiše na dvorišče, medtem pa je tretji neznanec z zadnje strani (skozi garažo, ki je bila odklenjena) vstopil v notranjost, od koder je odtujil denar. Da je bil okraden, je oškodovanec opazil šele v popoldanskem času. Škode je za približno 350 evrov. Policisti nadaljujejo delo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
