
Galerija

NOVO MESTO – Policiste Policijske postaje Novo mesto so 26. julija iz novomeške bolnišnice obvestili, da so oskrbeli moškega, ki naj bi bil udeležen v prometni nesreči.
Po prvih ugotovitvah je 51-letni moški kolesaril po regionalni cesti. V bližini odcepa za Hmelčič je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad kolesom, padel in se huje poškodoval.
Okoliščine nesreče policisti še preverjajo.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
