NOVO MESTO – V nedeljo nekaj po 7. uri je v Novem mestu 21-letni voznik osebnega avtomobila zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom, prek nasprotnosmernega vozišča zapeljal s ceste in trčil v drog javne razsvetljave ter v prometno signalizacijo.
Povzročitelju nesreče so policisti izdali plačilni nalog.
Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice družbe Delo mediji d. o. o. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.
