PU NOVA GORICA

Zaradi praznovanja rojstnega dne ob 3. uri klicali policijo, bil je tudi ognjemet

Policisti so udeležencem zaradi kršitev izrekli opozorilo, kar so tudi upoštevali.
Fotografija je simbolična. FOTO: Foto: Tadej Regent/Delo
Fotografija je simbolična. FOTO: Foto: Tadej Regent/Delo
S. U.
 1. 6. 2026 | 21:32
0:44

Policisti PP Nova Gorica so bili danes nekaj minut po 3. uri obveščeni o kršitvi javnega reda in miru v okolici Nove Gorice. Prijavitelja je pri nočnem počitku motila glasna glasba, kričanje in tudi ognjemet pri eni od sosednjih hiš. Policisti so na kraju ugotovili, da je šlo v konkretnem primeru za praznovanje rojstnega dne, udeleženci praznovanja pa so bili že v razhodu.

Policisti so udeležencem zaradi kršitev izrekli opozorilo, kar so tudi upoštevali. 

Spremljajte Slovenske novice kot prednostni vir na Googlu
Logo
IZBRANO ZA VAS
Promo
SKRB ZASE
Promo
IZGUBA
Promo
PRIHODNOST
Promo
POVEZANI
Promo
NAPAD
POČITNIŠKA MALHA
Promo
PODJETNIŠTVO
Promo
TVEGANJE
Promo
Izberi poklic, ne stereotip
Promo
ZDRAVJE
Promo
NASVET
Promo
DOGODKI PO SLOVENIJI
Promo
RECEPTI
Promo
ZAKLADI SLOVENIJE
Promo
ZAUPANJE